Teslimat Bilgisi

kargo

Ürünlerimiz -18°C derecede saklandığından kuru buz takviyesi ile birlikte strafor (köpük) kutular içerisinde yapılır. Siparişlerinizde kuru buz ücreti ödemezsiniz. 1 Kg kuru buz 10 Kg ürünü 48 saat donuk muhafaza eder. Kuru buz miktarı kargo yol durumuna ve adrese varış durumuna göre arttırılarak ürün emniyeti arttırılır.

Ürünlerimizi, Yurt İçi Kargo'nun ulaştığı Türkiye'mizin her yerine sağlam ve emniyetli bir şekilde soğuk zincir bozulmayacak şekilde (yeterli kuru buz miktarını ayarlayarak) gönderebiliyoruz. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

teslimat

Vermiş olduğunuz siparişler; İstanbul, Bursa, Ankara'ya ve 600 Km mesafeye kadar 1-2 iş günü, diğer illere 600 Km üzeri 2-3 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Cumartesi - Pazar günleri vermiş olduğunuz siparişleriniz Pazartesi günü işleme alınacaktır. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı zamanında teslim edilemeyecek ürünler var ise tarafınıza bildirilecek, dilediğiniz takdirde siparişiniz iptal edilecektir. Saat 15:00'ten sonra vermiş olduğunuz siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır.

200 TL üzeri alışverişlerinizde kargo parası ödemezsiniz.

Ödeme işlemi tamamlanmış siparişler gönderilir, kapıda ödeme sistemimiz yoktur, ödemelerinizi sadece banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo güvencesi ile teslim etmektedir. Elinize geçen kolinizi alırken hasarlı olup olmadığını kargo elemanı ile birlikte kontrol ederek alınız. Eğer bir sorun varsa, kargo elemanına bir tutanakla tespit ettirip bir nüshasını bize ileterek ürünlerin eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmesini talep ediniz. 

İPTAL VE İADE

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.